Finał VII edycji Czerkawski CUP - Łódź 2021

2 lata temu | 30.09.2021, 20:31
Finał VII edycji Czerkawski CUP -  Łódź 2021

W łódzkiej "Bombonierce" odbyła się kolejna VII edycja emocjonującego turnieju hokejowego dla dzieci Czerkawski CUP, gdzie w finałowej jego części kolejny raz zameldowała się drużyna ŁKH.


Tym razem naszym reprezentantom w turnieju Czerkawski CUP, nie udało się zwyciężyć, choć dzielnie walczyli i trzeba docenić to, że już kolejny rok znaleźli się w finałowej rozgrywce tego prestiżowego turnieju.

Drużyna rocznika 2011 wygrała w meczach grupowych z Olivią Gdańsk 5:0, oraz Zagłębiem Sosnowiec 4:3, ale uległa drużynom z Podhala 2:6, oraz nieznacznie Cracovi 2:3. Okazało się później, że nasi pogromcy, to dwie najlepsze drużyny turnieju, które spotkały się w finale. W meczu finałowym lepszy okazał się zespół Podhala, który tym samym jest nowym mistrzem i zwycięzcą VII edycji turnieju.

Nasza drużyna w walce o piątą lokatę, uległa drużynie z Janowa 2:8 i tym samym zajęła szóste miejsce w rozgrywkach, w których o tytuł walczyło 21 zespołów.

Brawo!

Dziękujemy za walkę i ogromne emocje.

Skład:

Hubert Łakomski, Emilia Stankiewicz, Barbara Mitukiewicz, Wiktor Błażyński, Walter Przybycin, Ernest Dudek, Zosia Prencel, Paweł Miłaczewski, Alelsander Kisielewski, Aleksander Włodarczyk, Łukasz Pieron, Maciej Dydek, Kajetan Leśkiewicz, Stasiek Mach, Borys Boruch, Bartek Siek Natalia Trowska i Franciszek Owczarek
trener: Yuri Ziankou, Artem Letiuk
Czerkawski 2021 Łódź
Udostępnij