Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

GRAFIK tag

Social Media

TURNIEJ JUNIORÓW U–12 - ZWYCIĘSTWO !

2 miesiące temu | 30.09.2021, 20:20
TURNIEJ JUNIORÓW U–12 - ZWYCIĘSTWO !

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski U-12

Miniony weekend obfitował w wydarzenia sportowe na łódzkich lodowiskach. Drugi rok z rzędu, ŁKH zdobył pierwsze miejsce w turnieju dwunastolatków organizowanym przez Mariusza Czerkawskiego. Oliwier Kowalczyk zgarnął już tradycyjnie nagrodę dla Króla Strzelców całego turnieju.

Tym samym drużyna ŁKH potwierdziła swój prymat w tej grupie wiekowej i kontynuuje tradycję zwycięskich turniejów, które zapoczątkowała 2018 roku. Sukcesy drużyny potwierdzają duży talent zawodników i świetną pracę trenerów, dzięki którym, o łódzkim hokeju i wykonywanej tutaj pracy z młodzieżą słychać w całym środowisku. W Łodzi postawiliśmy na szkolenie młodzieży, bo to jedyna droga do odbudowy tej dyscypliny w regionie z tak wspaniałymi tradycjami hokejowymi.

Jesteśmy dumni !

Brawo!

Zwycięski skład:

Wojtek Prencel,Gabryś Kuc, Bartek Gawrysiak, Stiepan Laskyn, Blanka Stankiewicz, Szymek Pudeł, Krzysztof Mitukiewicz,, Mateusz Hauk, Kacper Lenartowski, Radomir Krompasky, Rusłan Tkaczow, Sławek Pohrybny, Walter Przybycin, Tymek Wiktorski. Igor Krzesłowski i Staś Brzeziński.
trener: Marek Syniawa, Vaclav Riha
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR GŁÓWNY

PATRON MEDIALNY

SPONSOR WSPIERAJĄCY

INSTYTUCJE PUBLICZNE