Finał VII edycji Czerkawski CUP - Łódź 2021

2 lata temu | 30.09.2021, 20:31
Finał VII edycji Czerkawski CUP -  Łódź 2021

W łódzkiej "Bombonierce" odbyła się kolejna VII edycja emocjonującego turnieju hokejowego dla dzieci Czerkawski CUP, gdzie w finałowej jego części kolejny raz zameldowała się drużyna ŁKH.

Tym razem naszym reprezentantom w turnieju Czerkawski CUP, nie udało się zwyciężyć, choć dzielnie walczyli i trzeba docenić to, że już kolejny rok znaleźli się w finałowej rozgrywce tego prestiżowego turnieju.

Drużyna rocznika 2011 wygrała w meczach grupowych z Olivią Gdańsk 5:0, oraz Zagłębiem Sosnowiec 4:3, ale uległa drużynom z Podhala 2:6, oraz nieznacznie Cracovi 2:3. Okazało się później, że nasi pogromcy, to dwie najlepsze drużyny turnieju, które spotkały się w finale. W meczu finałowym lepszy okazał się zespół Podhala, który tym samym jest nowym mistrzem i zwycięzcą VII edycji turnieju.

Nasza drużyna w walce o piątą lokatę, uległa drużynie z Janowa 2:8 i tym samym zajęła szóste miejsce w rozgrywkach, w których o tytuł walczyło 21 zespołów.