Kolejne zwycięstwa ŁKH w 1 lidze

2 lata temu | 01.11.2021, 19:10
Kolejne zwycięstwa ŁKH w 1 lidze

Kolejny hokejowy weekend i znów komplet zwycięstw pierwszej drużyny ŁKH w rozgrywkach 1 Ligi

Nasi zawodnicy o serii pięciu porażek z rzędu najwyraźniej już zapomnieli i z kompletem zwycięstw w drugi weekend z rzędu meldują się na dziewiątym miejscu tabeli 1 ligi i na pewno nie jest to ich ostatnie słowo. W obecnym sezonie celem minimum dla drużyny jest ósme miejsce na zakończenie sezonu zasadniczego, gdyż tym razem rozgrywki zostały rozszerzone o część finałową Play Off, gdzie zabawa zaczyna się właściwie od początku.

W sobotę łodzianie podejmowali zespół  MMKS Podhala Nowy Targ, z którymi po szybkim meczu zwyciężają 6:2 (2:1, 3:1, 1:0) Na listę strzelców wpisują się Daniił Linkiewicz (x2), Ilia Martynow (x2), Siergiej Mikulczyk (x2).

Niedziela to już drużyna innego kalibru, zajmująca przed tym spotkaniem czwarte miejsce w tabeli 1 ligi, Niedźwiadki Sanok. Mecz rozpoczęty od straty bramki w 13 minucie przez ŁKH, ale to jeden z tych gdzie na bramkę jednej drużyny druga odpowiadała wyrównaniem. Zacięty niedzielny pojedynek tak jak trwał, cios za cios, tak się też zakończył w regulaminowym czasie gry 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Rozstrzygnięcie nadeszło dopiero w serii rzutów karnych gdzie swoim kunsztem po raz kolejny wykazywali się obaj bramkarze. W tym pojedynku jednak zwycięzca mógł być tylko jeden i tym razem był nim bramkarz ŁKH Karri Hiukka.

Drużyna ŁKH wygrywa mecz z Sanokiem 4:3k

 Bramki dla ŁKH strzelali: Eduard Shibelbein, Vaclav Riha, Siergiej Mikulczyk, Mikita Antanović (karny rozstrzygający)

Dziękujemy za walkę i do zobaczenia.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSOR GŁÓWNY
PATRON MEDIALNY
SPONSOR WSPIERAJĄCY
INSTYTUCJE PUBLICZNE