Jantor CUP_U12

1 rok temu | 25.04.2022, 14:12
Jantor CUP_U12

ŁKH Łódź żak młodszy (U12) w ciągu ostatnich dwóch tygodni potwierdził wysoki poziom sportowy:

* W dniach 22-24.04.2022 uczestniczyliśmy w międzynarodowym turnieju Jantor Cup 2022 rozgrywanym w Katowicach. W części zasadniczej Nasza drużyna nie przegrała tercji z rywalami z Południa Polski oraz Czech. Tę część rozgrywek zakończyliśmy na pierwszym miejscu i do fazy finałowej przystąpiliśmy jako drużyna rozstawiona.

W półfinale wygrywamy 7 do 5 z drużyną Polonia Bytom, a w emocjonującym finale spotykamy się z  czeską drużyną HC RT TORAX Poruba. Mecz nie zwiódł zgromadzonych kibiców, którzy przez 60 minut mogli podziwiać wyrównana walkę zawodników z obu drużyn. Ostatecznie wygrywamy 7 do 6 i wracamy do Łodzi ze Śląska z pięknym pucharem.

* W rozgrywkach ligowych sezonu zasadniczego 2021/2022 zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli, ulegając jedynie w fazie play-off ligi północnej drużynie GKS Stoczniowiec Gdańsk 5 do 6.

Brawo ŁKH!

W tym sezonie barw drużyny żaka młodszego bronili:

Bramkarze: Wojciech Prencel, Gabriel Kuc, Obrońcy: Szymon Pudeł, Hubert Łakomski, Juliusz Kowalewski, Stanisław Brzeziński, Mateusz Stefaniak-Hauk, Barbara Mitukiewicz, Antoni Stańczyk, Napastnicy: Oliwier Kowalczyk, Tymoteusz Wiktorski, Emilia Stankiewicz, Viacheslav Pohribnyi, Walter Przybycin, Radomir Krompasky, Wiktor Błażyński, Aleksander Kisielewski, Paweł Miłaczewski, Igor Ziółkowski.

Trenerzy: Yuri Ziankou, Marek Syniawa

Żródło wyników:

https://frespo.pl/gameplay/98?fbclid=IwAR1cNDmew6CYjbm15V_0N9mSLsxmFkWkaW_HyausFpeOVR_lva-AytlK5Ok

https://polskihokej.eu/games/results/zak-mlodszy-kpozhl/66

https://www.facebook.com/hashtag/jantorcup2022

Udostępnij