1 tydzień temu

Udany weekend ŁKH i szósta pozycja po dziewiątej kolejce.

Zwycięska passa naszych pierwszoligowców na wyjeździe trwa.

W sobotę nasz zespół seniorów zmierzył się z Naprzodem Janów. Mecz zacięty, choć do 57 minuty wydawał się pod naszą pełną kontrolą. W końcowym fragmencie nasi zawodnicy zafundowali swoim kibicom scenariusz rodem z horroru, kiedy to w osłabieniu (kara Arkadiusza Witczaka 2+4) straciliśmy w 20 sekund dwie bramki i na zegarze z wyniku 2:5 zrobiło się 4:5. Hokej to szybka gra, ale pięć sekund, które zostały do końca spotkania, to zbyt mało czasu, aby Naprzód odrobił stratę i doprowadził do ewentualnej dogrywki. Wygrywamy w regulaminowym czasie gry i trzy punkty jadą do Łodzi.

4. Huchel Szymon, Wróbel Marcin, Schmidt Bartosz

Niedziela to genialne rozpoczęcie łódzkich zawodników, którzy w drugiej minucie spotkania strzelają dwie bramki w odstępie dwudziestu sekund i rozpoczynają spotkanie od prowadzenia 0:2. Zawodnicy z Tych jednak mozolnie odrabiają straty przy braku skuteczności i sporej ilości kar dla naszych zawodników i druga tercja kończy się wynikiem 2:2.

Trzecia tercja to już koncertowa gra naszego zespołu, który strzelał kolejne bramki rywalom i dla którego bez znaczenia był fakt gry w osłabieniu, a nawet w podwójnym osłabieniu. ŁKH strzela pięć kolejnych bramek tracąc jedną i wygrywa zasłużenie cały mecz 3:7

(1:2, 1:0, 1:5)