2 tygodnie temu

Świetny występ ŁKH przed własną publicznością

W ostatni weekend nasza drużyna zakończyła swoje mecze zwycięstwem nad Podhalem Nowy Targ 8:2, oraz przegraną z wiceliderem tabeli Niedźwiadkami Sanok 1:3

W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała mecz z drużyną Podhala Nowy Targ. Mecz toczony w szybkim tempie z obu stron miał być kontynuacją dobrej passy z poprzedniego weekendu i szansą na pokazanie się z dobrej strony łódzkim fanom hokeja. Nasi zawodnicy nie zawiedli i dzięki wysokiemu pressingowi na całej szerokości lodu, oraz wzmocnieniom, które poczynili sternicy naszego klubu drużyna ŁKH zwycięża nowotarski zespół 8:2 (3:2, 3:0, 2:0) O wadze zwycięstwa z Podhalem i klasie przeciwnika niech świadczy fakt, że Podhale już następnego dnia po porażce w Łodzi, ogrywa dotychczasowego lidera rozgrywek Zagłębie Sosnowiec na ich własnym lodzie 3:4.

BRAMKI DLA ŁKH:
 1. Trofimov IlyaNachaev Evgenii
 2. Kułak Marcin, Senkevich Artsiom
 3. Stryzhanok Yauheniy, Lewy Tymoteusz
 4. Trofimov Ilya, Nacgaev Evgenii
 5. Lewy Tymoteusz, Stryzhanok Yauheniy
 6. Frolov Artem, Trofimov Ilya, Cyrenne Alexander
 7. Frolov Artem, Trofimov Ilya
 8. Kowalski Bartosz, Nachaev Evgenii
BRAMKI DLA PODHALA:
 1. Wikar KrystianWielkiewicz Filip, Malasiński Jakub
 2. Malasiński Jakub, Szlembarski Dominik, Wielkiewicz Filip

                Niedziela, to kolejne wyzwanie, które czekało na naszych zawodników, czyli mecz z dotychczasowym wiceliderem rozgrywek I ligi MHL Niedźwiadkami Sanok. Nasza drużyna przystąpiła do meczu bez respektu i uskrzydlona trzema zwycięstwami z rzędu z wyżej notowanymi rywalami raz po raz zagrażała sanockiej bramce. Przewagę udało się udokumentować golem strzelonym przez dobrze w tym sezonie dysponowanego Mateusza Kubiaka już w trzecie minucie spotkania. Kolejne minuty to falowe ataki łódzkiego zespołu i kontry przeciwników, którzy bezlitośnie wykorzystywali nasze błędy w obronie. W bramce Sanoka fantastycznie spisywał się Kacper Myrdak który obronił 75 z 76 celnych strzałów ŁKH przy 25 interwencjach po naszej stronie. Sanoczanie strzelają nam po jednej bramce w każdej tercji i tym samym mecz kończymy przegraną 1:3.

Mimo porażki, wychodząca publiczność doceniła zaangażowanie zawodników, oraz poziom widowiska i zapewne pojawi się licznie na kolejnych domowych spotkaniach łódzkiej drużyny w Bombonierce. 

BRAMKI DLA ŁKH:
 1. Kubiak Mateusz, Stryzhanok Yauheniy, Lewy Tymoteusz
BRAMKI DLA SANOKA:
 1. Bar Sebastian, Szałajko Jakub, Piankrat Yahor
 2. Piankrat YahorSzałajko Jakub, Bar Sebastian
 3. Piankrat Yahor, Szałajko Jakub

https://kariera.tme.eu/

http://canalplus.lodz.pl/

Udostępnij