2 tygodnie temu

Świetny występ ŁKH przed własną publicznością

W ostatni weekend nasza drużyna zakończyła swoje mecze zwycięstwem nad Podhalem Nowy Targ 8:2, oraz przegraną z wiceliderem tabeli Niedźwiadkami Sanok 1:3

W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała mecz z drużyną Podhala Nowy Targ. Mecz toczony w szybkim tempie z obu stron miał być kontynuacją dobrej passy z poprzedniego weekendu i szansą na pokazanie się z dobrej strony łódzkim fanom hokeja. Nasi zawodnicy nie zawiedli i dzięki wysokiemu pressingowi na całej szerokości lodu, oraz wzmocnieniom, które poczynili sternicy naszego klubu drużyna ŁKH zwycięża nowotarski zespół 8:2 (3:2, 3:0, 2:0) O wadze zwycięstwa z Podhalem i klasie przeciwnika niech świadczy fakt, że Podhale już następnego dnia po porażce w Łodzi, ogrywa dotychczasowego lidera rozgrywek Zagłębie Sosnowiec na ich własnym lodzie 3:4.

2. Malasiński Jakub, Szlembarski Dominik, Wielkiewicz Filip

Niedziela, to kolejne wyzwanie, które czekało na naszych zawodników, czyli mecz z dotychczasowym wiceliderem rozgrywek I ligi MHL Niedźwiadkami Sanok. Nasza drużyna przystąpiła do meczu bez respektu i uskrzydlona trzema zwycięstwami z rzędu z wyżej notowanymi rywalami raz po raz zagrażała sanockiej bramce. Przewagę udało się udokumentować golem strzelonym przez dobrze w tym sezonie dysponowanego Mateusza Kubiaka już w trzecie minucie spotkania. Kolejne minuty to falowe ataki łódzkiego zespołu i kontry przeciwników, którzy bezlitośnie wykorzystywali nasze błędy w obronie. W bramce Sanoka fantastycznie spisywał się Kacper Myrdak który obronił 75 z 76 celnych strzałów ŁKH przy 25 interwencjach po naszej stronie. Sanoczanie strzelają nam po jednej bramce w każdej tercji i tym samym mecz kończymy przegraną 1:3.

Mimo porażki, wychodząca publiczność doceniła zaangażowanie zawodników, oraz poziom widowiska i zapewne pojawi się licznie na kolejnych domowych spotkaniach łódzkiej drużyny w Bombonierce.