1 miesiąc temu

Pracowity grudzień seniorów TME ŁKH

TME ŁKH Łódź zaprasza swoich sympatyków do oglądania relacji LIVE najbliższych hokejowych zmagań planowanych w łódzkiej "Bombonierce"

Po zwycięskim meczu w Toruniu gdzie Łódzki Klub Hokejowy pokonuje miejscowy SMS Toruń 5:7 w rozgrywkach 1 ligi hokeja, łódzkich kibiców czekają jeszcze w grudniu emocje związane z rozgrywkami w tej widowiskowej dyscyplinie.

Najpierw ŁKH jedzie 12 grudnia na mecz do Nowego Targu, gdzie zmierzy się w rewanżowym spotkaniu drugiej rundy z MMKS Podhalem Nowy Targ, oraz 13 grudnia na sanockim lodowisku zmierzy się z aktualnie liderującymi pierwszej lidze Niedźwiadkami Sanok.

W kolejnym tygodniu łódzkich hokeistów czeka prawdziwy mini turniejowy maraton, gdyż w łódzkiej Bombonierce rozgrywać będą trzy zaległe mecze dzień po dniu: 18 grudnia z MKS Cracovią Kraków, 19 grudnia z UKH Unią Oświęcim, oraz 20 grudnia z Sokołami Toruń.

Jeśli pierwszoligowego planu znów nie pokrzyżuje pandemia, wszyscy kibice będą mogli oglądać zmagania naszych seniorów w relacjach LIVE publikowanych przez klub na FB.

Zapraszamy

Jeszcze w grudniu...
Udostępnij