8 miesięcy temu

ŁKH Łódź vs Zagłębie Sosnowiec MHL 2:5

Przegrana po walce z dotychczasowym liderem rozgrywek 1 Ligi

W niedzielę 15 listopada nasza drużyna podejmowała dotychczasowego lidera rozgrywek 1 ligi MHL. Mecz rozgrywany bez udziału publiczności wzbudzał wiele emocji wśród kibiców łódzkiej drużyny, gdyż starcie ze zwycięzcą ubiegłorocznych rozgrywek i dotychczasowym liderem tegorocznych, miało pokazać, na co tak naprawdę stać w tym sezonie seniorską drużynę ŁKH. Mecz toczony w szybkim tempie z falowymi atakami z jednej i z drugiej strony zakończył się porażką łodzian 2:5 (1:2, 1:3, 0:0)

 Nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony wielokrotnie zagrażając bramce drużyny z Sosnowca oddając w całym meczu dwukrotnie więcej celnych strzałów na bramkę przeciwnika. O porażce zadecydowało doświadczenie przeciwników w rozgrywaniu gier w osłabieniu, gdyż aż trzy bramki nasza drużyna traci po utracie krążka we własnej tercji i szybkich, skutecznych kontrach w wykonaniu skrzydłowych Zagłębia.  

BRAMKI DLA ŁKH:
  1. Salnikov Denis, Senkevich Artsiom, Senkevich Artur
  2. Maskaliou Aliaksei, Salnikov Denis
BRAMKI DLA ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC:
  1. Pędraś Kamil, 
  2.  Rzekanowski Oskar, Kisiel Łukasz, Kozlov Nikita
  3. Yerassov Vasiliy, Jarosz Patryk, Onyshchenko Nikolai
  4. Yerassov Vasiliy, Jarosz Patryk
  5. Jarosz Patryk, Yerassov Vasiliy

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów, dzięki którym nasza drużyna mogła rozegrać ten mecz, oraz zorganizować relację LIVE dla naszych wiernych kibiców.

W kolejny weekend 21/22 listopada, ŁKH podejmie walkę o punkty z dwoma bardzo silnymi rywalami, grając w sobotę na wyjeździe z obecnie piątą drużyną rozgrywek HK Opole, oraz w niedzielę podejmując na własnym lodzie wicelidera Polonię Bytom.

Zapraszamy do relacji LIVE.

SPONSORZY
Udostępnij
 

Sponsorzy

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR MEDIALNY

SPONSOR WSPIERAJĄCY

INSTYTUCJE PUBLICZNE