3 tygodnie temu

Dublet ŁKH w Toruniu

Łódzki Klub Hokejowy pierwszy raz w swojej pierwszoligowej historii, wygrywa oba mecze wyjazdowe w trakcie jednego weekendu.

W sobotę zawodnicy Łódzkiego Klubu Hokejowego zmierzyli się z drużyną Sokołów Toruń i pomimo trudnego początku 2:0 w pierwszej tercji dla Torunia, odrabiają straty z w drugiej tercji i dzięki golom zdobytym w przewadze Artura Senkevicha i Mateusza Kubiaka doprowadzają do remisu. Drużyna z Torunia strzela w drugiej tercji jeszcze jedną bramkę, ale ŁKH rozpoczyna trzecią tercję od kolejnej bramki Artura Senkevicha i niezawodnego Arkadiusza Witczaka. Na zegarze 4:3 dla ŁKH, kiedy to na osiem minut przed końcem zawodnik Torunia Jakub Gołaszewski strzela nam wyrównującą bramkę i mecz w 60 minucie kończymy remisem. Dogrywka to znów doskonała gra naszego zespołu w przewadze i zwycięska Bramka Mateusza Kubiaka w pierwszej minucie dodatkowego czasu gry.

BRAWO ŁKH !!!

(2:0, 1:2, 1:2, 0:1d)

BRAMKI DLA SOKOŁÓW TORUŃ:
 1. Olszewski Dominik, Mazurkiewicz Filip, Lewy Jeremi
 2. Bohuszko Igor, Błotnicki Mateusz, Gołaszewski Jakub
 3. Olszewski DominikMazurkiewicz Filip, Lewy Jeremi
 4. Gołaszewski Jakub, Olszewski Dominik, Mazurkiewicz Filip
BRAMKI DLA ŁKH
 1. Senkevich Artur, Ziankou Yury, Antanovivch Mikita
 2. Kubiak Mateusz
 3. Senkevich Artur, Antanovivch Mikita, Senkevich Artsiom
 4. Witczak ArkadiuszAntanovivch Mikita
 5. Kubiak MateuszAntanovivch Mikita
Kolejny dzień i kolejna szansa pokonania drużyny z miasta Torunia, choć patrząc na ubiegłoroczny wynik wyjazdowego meczu ŁKH z SMSem Toruń (4:0), oraz brak w składzie naszego kapitana Vaclava Rihy (KM w meczu z Sokołami) nic nie zapowiadało takiego wyniku między tymi drużynami. Tym razem jednak to nasi zawodnicy byli skuteczniejsi i po bramkach w drugiej tercji Artsioma Senkevicha i Tymka Lewego prowadzili na toruńskim lodowisku 0:3. Ostatnia odsłona tego meczu to bramki Aliakseia Maskaliou i Mateusza Kubiaka, który ustala wynik meczu na 0:5 dla ŁKH
BRAMKI DLA ŁKH
 1. Senkevich Artsiom, Kułak Marcin, Antanovivch Mikita
 2. Lewy TymoteuszStryzhanok Yauheniy
 3. Senkevich Artsiom, Senkevich Artur
 4. Maskaliou AliakseiSenkevich Artsiom, Baisarovych Voldym
 5. Kubiak Mateusz, Stryzhanok Yauheniy
Udostępnij