7 miesięcy temu
Czerkawski CUP 2019
Czwarte miejsce ŁKH na turnieju Czerkawski CUP

Doskonałe czwarte miejsce zajęła reprezentacja Łódzkiego Klubu Hokejowego na turnieju organizowanym w Warszawie na Stadionie Narodowym. Nasza drużyna mimo tego, że nie obroniła tytułu z poprzedniego roku zaprezentowała się z dobrej strony i pokonała wiele bardzo dobrych drużyn z ogromnymi tradycjami szkoleniowymi.

Tak jak w roku ubiegłym najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Olivier Kowalczyk, a na wyróżnienie najlepszego zawodnika naszej drużyny zasłużył bramkarz Wojtek Prencel, który ku uciesze trenerów, znakomicie spisał się na swojej pozycji.

Turniej w tym roku był bardzo wyrównany i każda z drużyn przy odrobinie szczęścia mogła być jego zwycięzcą, więc tym bardziej cieszy dobra postawa naszych zawodników. Laur zwycięstwa w tym roku przypadł  drużynie MMKS Podhala Nowy Targ.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników, trenera Tomka Kurowskiego oraz, wszystkich trenerów zaangażowanych w proces szkolenia naszej najmłodszej grupy wiekowej.

Klasyfikacja końcowa:

 1. MMKS Podhale NOWY TARG
 2. JKH GKS Jastrzębie
 3. UKS Zagłębie Sosnowiec
 4. ŁKH - Łódzki Klub Hokejowy
 5. UKH Unia Oświęcim
 6. Akademia Hokejowa Legii Warszawa
 7. STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
 8. MOSM Tychy
 9. MKS Sokoły Toruń

Nagrody dla najlepszych zawodników:

 • Najlepszy bramkarz - Bartosz Parszywka (MMKS Podhale Nowy Targ)
 • Król strzelców - Olivier Kowalczyk (ŁKH Łódź)
 • MVP turnieju - Gabriel Wsół (MMKS Podhale Nowy Targ)YouTube:NAJBLIŻSZY MECZ
OSTATNIE MECZE
KALENDARZ

PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
WYJAZD
DOM