3 miesiące temu
Kolejne powołania naszych wychowanków!
Udany występ naszych wychowanków w reprezentacji Polski.

Dwaj zawodnicy ŁKH wystąpili w reprezentacji Polski do lat 16 w silnie obsadzonym turnieju Billa Cup rozegranym w Pradze. Młodzi Polacy rozpoczęli turniej od dwóch porażek 4-10 ze Spartą Praga i 1-3 z Eisbären Berlin. W sobotnim meczu pokonali Slovan Bratysława 3-1  a nasz młody bramkarz Tomek Grobelkiewicz rozegrał trzy tercje tego spotkania. Półfinałowy pojedynek ze Spartą  był bardziej wyrównany i  emocjonujący niż mecz inauguracyjny i zakończył się wygraną czeskiej drużyny 6-4. O zwycięstwie Czechów zadecydowały  gole zdobyte podczas gry w przewadze pod koniec trzeciej tercji. W niedzielnym meczu o trzecie miejsce polska drużyna zrewanżowała się niedźwiadkom z Berlina wygrywając  3-2. Tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Olszewski który bramką na 2:0 dał prowadzenie naszej drużynie.

Kadra Narodowa Juniorów U18, w której składzie są dwaj wychowankowie ŁKH Maciej Miarka i Marcel Sawicki ,  uczestniczyła w Turnieju  Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie.  Reprezentacja  U18 rozgrywa mecze z rówieśnikami z Węgier , Rumuni i Słowacji.

Mamy nadzieję , że niebawem również  inni nasi zawodnicy dostąpią zaszczytu gry w barwach narodowych.
Przed rozpoczynającym  się sezonem 2018/19  wszystkim życzymy determinacji  i wytrwałości w dążeniu do sportowych sukcesów.