KOSYL CUP 2017

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
10TH INTERNATIONAL ICE HOCKEY TOURNAMENT

KOSYL CUP U-12

Łódź, 15-17.11.2017 r.


!! FOLLOW THE TOURNAMENT ON CUPONLINE !!

shortcuts

TOURNAMENT SCHEDULE AND MATCHES RESULTS  | RANKING | PHOTOS | MOVIE

TOURNAMENT SCHEDULE AND MATCHES RESULTS

Group B (Bombonierka ice rink)
Feniks Kaliningrad 2006 Russia
HS Riga 2006 Latvia
Sokoły Toruń  Poland
HC Slezan Opava Czech Republic 
JKH GKS Jastrzębie Poland 
ŁKH 2008 Poland

Group R (Retkinia ice rink)
ŁKH Poland
HK Krnov Czech Republic
Feniks Kaliningrad 2007 Russia
Legia Warszawa Poland
Podhale Nowy Targ Poland
Niedźwiadki Sanok Poland

Piątek  Friday 17.11.2017

MECZE GRUPOWE  - GROUP STAGE 

Group R. Retkinia ice rink,   ul. Popiełuszki 13b

1

ŁKH - Legia

5 : 1

2

HK Krnov - Feniks Kaliningrad 2007

3 : 0

3

Podhale Towy Targ  - Niedźwiadki Sanok

0 : 6

4

Legia - HK Krnov

2 : 5

5

ŁKH - Niedźwiadki Sanok

1 - 7

6

Podhale Nowy Targ  -  Feniks Kaliningrad 2007

0 - 5


Piątek  Friday 17.11.2017

MECZE GRUPOWE   GROUP STAGE   

Group B.  Bombonierka ice rink   ul. Stefanowskiego 28 

7

Feniks Kaliningrad 2006  - HS Riga

 1 : 4

8

ŁKH 2008 - HC Slezan Opava

 0 : 21

9

Sokoły Toruń  - JKH GKS Jastrzębie

 2 : 4

10

 Feniks Kaliningrad 2006  - HC Slezan Opava

1 : 11

11

Sokoły Toruń  - HS Riga

 1 : 13

12

ŁKH 2008 - JKH GKS Jastrzębie

2 : 18

 

Sobota Saturday 18.11.2017

MECZE GRUPOWE  - GROUP STAGE   

Group R.   Retkinia ice rink ul. Popiełuszki 13b

13

HK Krnov  - Podhale Nowy Targ

 5 :2

14

ŁKH - Feniks Kaliningrad 2007

 4 : 1

15

Legia - Niedźwiadki Sanok

 0 - 18

16

ŁKH - Podhale Nowy Targ

 6 :1

17

HK Krnov - Niedźwiadki Sanok

 1 : 14

18

Legia - Feniks Kaliningrad 2007

1 : 2

19

ŁKH - HK Krnov 

 4 : 5

20

Legia - Podhale Nowy Targ

 2 : 5

21

Feniks Kaliningrad 2007 - Niedźwiadki Sanok

0 : 6


Sobota Saturday 18.11.2017

MECZE GRUPOWE   GROUP STAGE  

Group B Bombonierka ice rink   ul. Stefanowskiego 28 

22

Feniks Kaliningrad 2006  - Sokoły Toruń

 1 : 4

23

ŁKH 2008 - HS Riga

 0 : 25

24

JKH GKS Jastrzębie - HC Slezan Opava

2 : 1

25

ŁKH 2008  - Sokoły Toruń

1 : 11

26

Feniks Kaliningrad  2006 -  JKH GKS Jastrzębie

0 - 14

27

 HC Slezan Opava - HS Riga

3 : 4

28

ŁKH 2008   - Feniks Kaliningrad 2006

1 : 13

29

Sokoły Toruń -  HC Slezan Opava

3 : 10

30

JKH GKS Jastrzębie -  HS Riga

4 : 6

 

Niedziela Sunday 19.11.2017 - play-offs

 Retkinia ice rink

Mecze o miejsca 9-12 lodowisko Retkinia  ul.   Popie?uszki 13b

9th ? 12 thplace play off

31

ŁKH 2008 - Podhale Nowy Targ

1 : 15

 

 Mecze o miejsca   5-8 ,lodowisko Retkinia, ul. Popie?uszki13b

5th ? 8thplace play off

33

 Opava - Feniks 2007

 10 : 3

34

 Sokoły Toruń - ŁKH Łódź

0 : 3


Bombonierka ice rink

Mecze o miejsca  o miejsca 9-12, lodowiskoBombonierka, ul. Stefanowskiego 28

 9th -12 place play off

32

Feniks - Legia

2 : 1 (penalty shots)
 

 

Mecze o miejsca   omiejsca  1-4, lodowiskoBombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28

Semi finals Bombonierka ice rink , ul. Stefanowskiego

 

35

 Riga - Krnov

5 : 1

36

 Jatrzębie - Sanok

 0 : 5


Niedziela Sunday 19.11.2017 - FINAL ROUND

 Retkinia ice rink

Mecz o  Miejsca11-12, lodowisko Retkinia,  ul. Popiełuszki 13b

 11th placeplay off

37

ŁKH 2008 - LEGIA WARSZAWA

 2 : 12

Mecz o  Miejsca 7-8, lodowisko Retkinia, ul. Popiełuszki 13b

7th place play off

38

FENIKS 2007 - SOKOŁY TORUŃ

4 : 0

 

Mecz o  Miejsca 5-6, lodowisko Retkinia, przyul. Popiełuszki 13b

5th place play off

39

OPAVA - ŁKH

 3 : 5


Bombonierka ice rink


Mecz o  Miejsca9-10, lodowisko Bombonierka, ul. Stefanowskiego 28

9th place play off

 

40

 PODHALE NOWY TARG - FENIKS KALININGRAD 2006

2 : 2 (0 : 2 penalty shots)

 

 Mecz o  Miejsca 3-4, lodowisko Bombonierka, ul.Stefanowskiego 28

3rd place play off

41

Krnov - Jastrzębie

2 : 2 (1 : 2 penalty shots)

 

Mecz o  Miejsca 1-2, lodowisko Bombonierka, ul.Stefanowskiego 28

Final

42

Ryga - Sanok

5: 2

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE  - CLOSING CEREMONY

Lodowisko Bombonierka, ul. Stefanowskiego 28,

godz.17.30 do 18.00


RANKING

1st place - HS RIGA 2006

2nd place - NIEDŹWIADKI SANOK

3rd place - HK KRNOV

4th place - JKH GKS JASTRZĘBIE

5th place - HC SLEZAN OPAVA

6th place - ŁKH ŁÓDŹ

7th place - FENIKS KALININGRAD 2007

8th place - SOKOŁY TORUŃ

9th place - PODHALE NOWY TARG

10th place - LEGIA WARSZAWA

11th place - FENIKS KALININGRAD 2006

12th place - ŁKH 2008

PHOTOS

Photo gallery

MOVIE



NAJBLIŻSZY MECZ
OSTATNIE MECZE
KALENDARZ

PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
WYJAZD
DOM